2024. október 17.

Látogass el hozzánk október 23-án és november 1-jén!

Az Oroszlányi Bányászati Múzeum örömmel értesít, hogy október 23-án (nemzeti ünnepen) és november 1-jén (Mindenszentek napján) is nyitva tartunk. Ezen a két napon is lehetőséged van felfedezni a bányászat múltját, és megismerni, milyen volt az egykori bányászok élete és munkája.

Nyitvatartás:
Október 23.: 10:00 – 18:00
November 1.: 10:00 – 16:00

A múzeumban különleges kiállítások és interaktív tárlatok várnak, amelyek bemutatják a bányászat történetét és annak hatását a helyi közösségre. A kiállított tárgyak, gépek és fotók segítségével visszarepülhetsz az időben, és megtapasztalhatod, hogyan dolgoztak a bányászok, és milyen szerepet játszottak Oroszlány fejlődésében.

Használd ki az ünnepnapokat, és töltsd el nálunk ezeket a napokat egy tartalmas, érdekes látogatással a családoddal vagy barátaiddal!